Orlicy brązową drużyna w Żninie!

W turnieju halowym organizowanym przez miejscowy Jeziorak wystąpiło 10 zespołów, przydzielonych do dwóch grup. Młodzi pakościanie spotkali się w pierwszej fazie rozgrywek z następującymi drużynami: N - Nielba Wągrowiec 3:0 ( bramki: 3 A. Nadolski ), N- Mały Piłkarz. 0:1, N - Gwiazda Bydgoszcz 2:0 ( bramki: 2 H. Jaskuła), N- Jeziorak Żnin 2:1 ( bramki: 2 A. Nadolski ). Po zakończeniu zmagań grupowych, odbyły się ostatnie spotkania fazy końcowej. Zawodnicy K. S Notecianka po zajęciu drugiego miejsca w grupie, spotkali się w meczu o brąz z AP Gniewko Gniezno. Po bardzo widowiskowym "małym finale" pewnie 5:2 (bramki: 3 A. Nadolski, 1 F. Patyk i 1 H. Jaskuła ) pokonali rywali z grodu Piasta. Kolejny raz wysoką skutecznością strzelecką wykazał się Aleksander Nadolski, który z 8 zdobytym bramkami został najlepszym strzelcem turnieju!
Już za tydzień, także w Żninie, do zmagań piłkarskich przystąpią młodzicy.