„Notecianka Region CUP 2015”

W dniu 28.06.2015r odbyły się na stadionie miejskim 2 turnieje sportowe piłki nożnej „Notecianka Region Cup 2015”współfinansowane ze środków Województwa Kujawsko – Pomorskiego w ramach oferty konkursowej nr 2/2015 „Upowszechnianie i rozwój kultury fizycznej i sportu” realizowane przez Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci, Młodzieży i Rodziny „Kraina Rozwoju” w partnerstwie z Klubem Sportowym Notecianka.

W trakcie turnieju dzieci i młodzież w wieku 7-15 lat miała możliwość rozegrania meczy w drużynach sportowych swojej kategorii wiekowej. Przed rozgrywkami sportowymi i po odbyły się zajęcia sportowe ogólnorozwojowe mające na celu poprawienie wydolności fizycznej dzieci i młodzieży oraz zajęcia propagujące zdrowy styl życia. Zwycięskie drużyny otrzymały puchary i medale. Wszyscy byli zadowoleni ze zdrowej sportowej rywalizacji.

Powiązana galeria: